Zemní práce a úpravy terénů

Provádíme veškeré zemní práce dle záměru klienta a to od rodinného domu po tovární haly. Jsme připraveni realizovat terénní úpravy dle zákazníkova záměru případně navrhneme citlivé řešení, které bude respektovat jak …

Rekonstrukce a výstavba přípojek

V souvislosti s environmentální politikou naší společnosti se účinně podílíme na rekonstrukcích a výstavbách kanalizačních sítí a přípojek.

Hydroizolace a sanace

Pro naše zákazníky provádíme sanační a hydroizolační práce spojené se zamezením přístupu vlhkosti do suterénních prostor objektů a to včetně návrhu řešení,  a veškerých souvisejících stavebních a inženýrských činností.

Zakládání staveb

Na základě Vašeho požadavku plynule navážeme na zemní práce spodní stavbou a to včetně případného řešení detailů a pokládky ležaté kanalizace pod budovaným objektem.

Stavby rodinných domů

Zajišťujeme a provádíme výstavbu rodinných domů od A do Z, tzv. ,, na klíč,,, tedy celou vlastní realizaci díla až po jeho úspěšnou kolaudaci.

Venkovní dlažby

Zabýváme se rovněž výstavbou parkovišť, nových parkovacích stání, pěších komunikací či jejich rekonstrukcí.

Demoliční práce

Naše společnost provádí veškeré demoliční a bourací práce jak malého tak velkého rozsahu a to jak strojním tak ručním či kombinovaným způsobem s ohledem na cíle a termínové požadavky objednatele.

Rekonstrukce bytových jednotek

Pro majitele bytů v panelových a cihlových domech nabízíme kompletní portfolio řemesel potřebných pro realizaci rekonstrukcí a oprav: zednické práce, elektroinstalace, sádrokartóny, malířské práce …

Inženýrská činnost

S cílem zajistit, kvalitní úroveň služeb pro naše klienty zajišťujeme kompletní portfolio činností, které spadají pod oblast stavebního inženýringu jako …